בית מעץ

אנחנו בישראל אולי קוראים לזה בניה מתקדמת אבל בעולם קוראים לזה פשוט בניה. למעשה למעלה מ 90% מהבתים הפרטיים בארה"ב ובקנדה נבנים מעץ, כך גם באירופה בה רוב הבנייה הפרטית היא בעץ.

בית מעץ הוא בעל יתרונות רבים בניהם:

עמידות לאורך זמן – בית הבנוי משלד עץ, שהוא חומר גמיש ואלסטי סופג את תנודות האדמה הרבות בישראל שקרובה מאוד לשבר הסורי אפריקאי. הרעידות משפיעות על כל המבנים בישראל ויוצרות סדקים שדרכם חודרים מים המובילים לעובש. בית מעץ למעשה אינו מושפע מהתנודות באופן קיצוני ובכך רמת התחזוקה נמוכה באופן משמעותי. כמו כן קירות הנבנים בשיטה של חברת בנייה מתקדמת ש.ק.ד עומדים בתקן אש 931 המכתיב מינימום של לא פחות מ 46 דקות לאש גלויה, למעשה הקירות עומדים 102 דקות !

בידוד תרמי – העץ מטיבו מוליך חום/קור ברמה נמוכה במיוחד. העץ מהווה חלק ניכר מהבנייה ובליווי נכון של חומרים הוא מבודד מעולה, מה שיכול לחסוך עד שני שליש חיסכון בצריכת החשמל ! כתוצאה מהחיסכון נפלטים פחות מזהמים לאוויר הנוצרים כתוצאה מייצור החשמל.

מהירות בנייה – בבניה מבוססת בלוק/בטון יש צורך בזמן רב, למעשה זמן ממוצע בישראל לבניית בית הוא בין 9-12 חודשים. בשיטת בניה קלה של חברת בנייה מתקדמת ש.ק.ד תמתינו 4-5 חודשים בלבד וכבר תוכלו להיכנס לבית חלומותיכם.

מפתחים – המפתחים הם למעשה המרחקים בין קירות הבית. בבניה מבוססת מלט/בלוק לא ניתן להגיע למפתחים גדולים היות והמשקל הסגולי של החומר ממנו נבנה הבית גדול. לכן יש צורך בקירות פנימיים או עמודים שייתמכו במבנה. בשיטת הבנייה של חברת בנייה מתקדמת ש.ק.ד הודות לקורות עץ רב שכבתי חזקות במיוחד המסוגלות להחזיק משקל רב והעובדה שהמשקל הסגולי של קירות הבית הוא קל במיוחד כך ניתן להגיע למפתחים גדולים במיוחד ותקרות גבוהות במיוחד ללא כל צורך בהכנות מיוחד או בהוצאות כספיות גדולות, ובכך לחיות בבית גדול יותר בעל מרחבים פתוחים המשפרים את רמת החיים והנוחות הטבעית בבית.

לפרטים התקשרו 03-7922012

צור קשר

שדות חובה מסומנים ב *