בניה בעץ היא בניה ירוקה? כן!

שקד בונים אחרת היא חברה המיישמת שיטת בנייה קלה וירוקה כבר 35 שנה. החברה, אשר פועלת בהתאם לשיטת בנייה ירוקה גרמנית, מייצרת את רוב האלמנטים הנדרשים לבניית הבית במפעל. מפעליה החברה ממוקמים בגליל, ליד כרמיאל ובהם היא מייצרת למעשה את כל הבתים והמבנים שבונה ב בנייה ירוקה. שיטת ה בנייה ירוקה מציעה לבונה בידוד תרמי איכותי, בידוד אקוסטי גבוה, עמידות לאש, ורעידות אדמה, גמר נקי וישר הודות לייצור מדויק ודקדקני והכי חשוב איכות חיים בהשפעה מינימאלית על הסביבה.

יש שיגידו שבניה בעץ היא לא בנייה ירוקה, טעות זו נפוצה בעיקר בגלל חוסר ידע. העץ בו משתמשת החברה ב בנייה הירוקה שלה מגיע מגרמניה והוא עץ מאושר ע"י מועצת העץ האירופאית. תפקידה של מועצה זו הוא לאשר אזורי כריתה וניטעת יערות חדשים. באופן פיקוח זה למעשה ב20 שנה האחרונה סך שטח היערות באירופה עלה באופן ניכר.

העץ בו משתמשת החברה בבנייה הירוקה שמיישמת בארץ, נקרא ספרוס, והוא בן דוד של האורן. הספרוס גדל במהרה ומגיע לגבהים מסחררים של עד 10 מ' ב6-8 שנים בלבד. הוא גדל לגובה והשימוש בו לבניה נפוץ מאוד בעולם. בנייה ירוקה היא לא רק בנייה בחומרים ירוקים אלא גם בנייה ירוקה משלב גידול חומרי הגלם, דרך הובלתם, השימוש בם בתהליך הייצור וכמובן הבידוד ששיטת ה בנייה ירוקה מציעה לבונים.

שקד מיישמת שיטת בנייה ירוקה כבר 35 שנה. הבתים והמבנים מוכחים את עצמם במגוון מזג האוויר של מדינת ישראל. כמו כן יתרונות כגון כמות פסולת נמוכה במיוחד (כ 15 ק"ג למ"ר פי 33 פחות מבניה קונבנציונאלית) , רמת בידוד תרמי גבוהה מאוד (3.2=R) לעומת בלוקים המייצרים בידוד פחות מחצי מכמות זו. עמידות ארוכת שנים לרעידות אדמה, אש, מזיקים ועוד.

שקד בונים אחרת, בנייה ירוקה לעתיד טוב יותר לילדנו, בניה מתקדמת להווה טוב יותר עבורנו.

לפרטים התקשרו 03-7922012

בניה בעץ היא בניה ירוקה

צור קשר

שדות חובה מסומנים ב *