בניה טרומית לבית פרטי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

ענף הבניה בישראל בתהליך שינוי עמוק ובתוכו תחום הבניה הפרטית מוביל בשינוי. ניתן לראות בשנים האחרונות בונים חדשים אשר מחפשים בידוד תרמי טוב יותר, מהירות בניה שמקצרת את תהליך הבניה, רמת גמר ודיוק גבוהה יותר ועוד.

בין המושגים שעולים לרוב נמצא בניה טרומית לבית פרטי . כאן חשוב להסביר מה המשמעות של בניה טרומית לבית פרטי – למעשה בניה טרומית היא בניה שאת חלקיה מייצרים במקום אחד ומרכבים במקום אחר. בכך מקצרים את תהליך הבניה, ניתן להגיע לדיוק גבוה ואיכות גמר שאין שני לה.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה. חברת שקד בונים אחרת מיישמת שיטת בניה גרמנית בישראל כבר למעלה מ 40 שנה בכל חלקי הארץ. שיטת הבניה שלנו בהגדרתה היא בניה טרומית לבית פרטי אשר בה אנו יוצקים יסודות כלונסאות וממ"ד, באופן זהה לבניה מבוססת מלט (קונבנציונאלי, בלוקים וכו') במקביל במפעלי החברה בגליל מיוצרים שאר האלמנטים (קירות, תקרה, גג ועוד) אשר יורכבו בשטח על גבי היסוד שהוכן מבעוד מועד. בניה טרומית לבית פרטי מאפשרת לבנות מהר יותר באופן ניכר, למעשה אנחנו בשקד בונים אחרת מתחייבים לזמן בניה שלא עולה על 6 חודשים. איכות הבניה של בניה טרומית לבית פרטי גם היא עולה באופן ניכר, זאת בעיקר לנוכח שימוש בחומרים יבשים המאפשרים להגיע לרמת גמר גבוה יותר כמו כן רמת פיקוח גבוהה יותר בה מהנדסי החברה בודקים כמעט כל קיר שמיוצר באופן פרטני. כמו כן השימוש בחומרים יבשים חוסך פחת ובכך גם עלויות רבות של חומרים שבמקרה של בניה בשטח פשוט היו נזרקים לפח.
הבידוד התרמי של בניה טרומית לבית פרטי ידוע ומוכר והוא עולה בהרבה על איכות הבידוד של הבניה הקונבנציונאלית. למעשה כיום בשיטת הבניה של שקד בונים אחרת ניתן להשיג R של 3.4 בקירות החיצוניים מעובי קיר של 17 ס"מ בלבד. לצורך השוואה הבלוק המוביל כיום בשוק בעל עובי של 35 ס"מ מייצר R של 2.3 בלבד.
בניה טרומית לבית פרטי היא ללא ספק הבחירה המתאימה לדור החדש של הבונים, אשר מחפשים מצד אחד לקצר את משך הזמן של התהליך, אבל רוצים לשמר איכות בניה, רמת גמר גבוהה וחושב מכל עמידות ארוכות שנים.

כיום בעולם בניה טרומית לבית פרטי היא שיטת הבניה המובילה בבניה הפרטית באופן מוחלט. למעשה על פי נתוני חברות הביטוח המובילות, כיום כ – 70% מהבניה הפרטית בעולם היא בניה טרומית לבית פרטי .

חברת שקד בונים אחרת מיישמת בניה טרומית לבית פרטי כבר יותר מ 40 שנה בישראל. אנחנו בשקד מאמינים בשיטת הבניה שלנו ובטוחים באיכותה ועל כן מציעים אחריות בלתי מתפשרת של 10 שנים על הבית ואחריות של 25 שנה שלד העץ.

שקד בונים אחרת
משנים את תרבות הבניה והמגורים בישראל !

מאמרים נוספים

צור קשר

שדות חובה מסומנים ב *