בניה ירוקה שומרת על איכות הסביבה

חברת שקד בונים אחרת היא חברה המיישמת שיטת בניה ירוקה כבר למעלה מ 35 שנה בישראל. החברה שמפעליה ממוקמים בגליל מייצרת את מרבית האזלמנטים מראש במפעל יצרני יחיד מסוגו. בין יתרונות שיטת ה בניה ירוקה כמות פסולת קטנה במיוחד של 15 ק"ג למ"ר בממוצע. במקביל בשיטות בניה נפוצות יותר בארץ כמות הפסולות למ"ר היא 500 ק"ג פי 15 יותר.

מלבד היותה שיטת בניה ירוקה נפוצה במיוחד בעולם מוגדרת שיטת הבניה של שקד בונים אחרת כשיטת בניה ירוקה הודות לרמת הבידוד התרמי שהיא מציעה. כמות הבידוד שמייצרת מערכת קיר חיצוני של חברת שקד בונים אחרת היא 3.2=R לעומת בניה בבלוקים אשר מספקים רק 1.8=R . זאת למרות עובי קיר, של שקד בונים אחרת, 17 ס"מ בלבד לעומת 22-25 ס"מ בבניה מבוססת בלוקים.

שיטת הבניה הירוקה של שקד בונים אחרת מוגדרת בניה ירוקה גם מבחינת אחסון פחמן. למעשה משקלו הסגולי של העץ מורכב מ 50% פחמן וכל עוד הוא איננו מתכלה למעשה פחמן זה נשאר מאוחסן בתוכו ואינו מגיע לאטמוספירה. אומנם יתרון זה אינו מורגש על ידנו באופן מוחשי אך השימוש במוצרי עץ מונע את הגעתו של גז רעיל הפוגע בסביבה.

לסיכום שיטת ה בניה ירוקה של חברת שקד בונים אחרת היא שיטת בניה ירוקה המאפשרת לבונה לחיות בבית בעל השפעה סביבתית נמוכה במיוחד, בעל איכות בידוד תרמי ואקוסטי גבוהה.

בניה ירוקה לעתיד טוב יותר לילדנו, בניה מתקדמת להווה טוב יותר עבורנו !

לפרטים התקשרו 03-7922012

בניה ירוקה שומרת על איכות הסביבה

צור קשר

שדות חובה מסומנים ב *