בניה מהירה

בניה מהירה למה ?! כיום בישראל שיטות בניה רבות, לכולן יתרונות שונים אך ללא ספק היתרון המשמעותי הוא המהירות. השם בניה מהירה יכול להטעות הכוונה היא לא ל בניה מהירה וזולה אשר בגלל איכות הבניה המהירות עולה אלא לבניה מתקדמת שבגלל טכנולוגיות בניה שהתפתחו ניתן לחסוך זמן בניה יקר ולהפוך את הבניה ל בניה מהירה.
למעשה לקוח הבונה את ביתו באמצעות הלוואת משכנתא (מרבית האוכלוסייה) מתחיל את תשלומי המשכנתא החל מקבלת הכסף. כלומר התשלום הראשון לקבלן הוא המקדמה הלוא היא סכום הכסף שמביא עמו הקונה אך שארית הסכום מגיע מן הבנק המלווה סכום זה מוחזר בתשלומים המתחילים מיד בעת קבלתו ועל כן ישנה כפילות לאלו מאיתנו שחיים בשכירות בזמן הבנייה של ביתם החדש.
על כן לבניה מהירה יתרון מהותי שכן היא יכולה לחסוך את כפל התשלום בכל יום שהיא חוסכת לעומת בניה קונבנציונאלית איטית.
בניה מהירה לרוב היא בניה טרומית או בניה מתועשת שלמעשה מרביתה מבצעת במפעל או סביבת עבודה מבוקרת, לאחר תום הייצור הבית או חלקיו משונעים לשטח ומורכבים. בכך למעשה נחסך זמן עבודה רב והעבודה מתייעלת באופן משמעותי עד כדי בניית בית ב 4-6 חודשים.
חברת שקד בונים אחרת מיישמת שיטה בניה מהירה , המציעה לבונה זמן בניה מהיר במיוחד של 4-6 חודשים בלבד. עובדה זו מאפשרת לבונה לממש את הנכס מהר מהרגיל. בניה קונבנציונאלית כיום אורכת בממוצע 9-12 חודשים. חיסכון זה מהותי ונמדד בכסף רב הנחסך למשפחות הבונות.
ש.ק.ד בונים אחרת – משנים את תרבות הבניה והמגורים בישראל

בניה קלה

צור קשר

שדות חובה מסומנים ב *