בניה מודרנית לסביבה טובה יותר

בניגוד לבניה קונבנציונאלית בישראל אשר מרביתה מבוססת על מלט בנייה מודרנית לרוב מבוססת על חומרים אחרים. ישנם בשוק פתרונות רבים כגון שימוש בקש, אדמה, האמפ ושאר חומרים ממוחזרים. חברת שקד בונים אחרת מיישמת שיטת בנייה מודרנית מתקדמת כבר 35 שנה בארץ.

השיטה שהגיע לישראל מגרמניה עבר התאמה למזג האוויר הישראלי והיא מוכיחה את עצמה כאחת משיטות הבנייה מודרנית הטובות ביותר כיום. חברת שקד בונים אחרת בונה בכל רחבי הארץ מהגולן ועד הערבה ויכולות הבידוד, העמידות והנראות של המבנים שבונה מוכיחים את עצמם ואת איכותם.

בנייה מודרנית משלבת בתוכה חומרים מתקדמים, טכנולוגיות בנייה קלה מתקדמות והכי חשוב שמה דגש על הפן הסביבתי, כלומר השפעת הבניה על הסביבה ועל איכות הסביבה באופן כללי. בין אם בשימוש בחומרים מתכלים שתהליך ההתכלות שלהם במאות השנים הבאות יפגע באופן מינימאלי בסביבה. שימוש בחומרי גלם מתחדשים, עבודה עם ספקים ויצרנים אשר מקפידים על ההשפעה הסביבתית שנגרמת כתוצאה מתהליך הייצור ועוד.

בנייה מודרנית של חברת שקד בונים אחרת, מציעה מגוון רחב של יתרונות, בניהם בידוד תרמי גבוה, בידוד אקוסטי איכותי, רמת גמר גבוהה ומדויקת, ועמידות לאורך שנים. כמו כן החברה שואפת להשתפר ובודקת באופן תמידי שימוש בחומרים חדשים, משלחת צוותים למפעלים דומים באירופה ולתערוכות ברחבי העולם על מנת לנסות ולשפר את מוצריה באופן תמידי.

בנייה מודרנית עם חברת שקד משמעותה, אכפתיות סביבתית מצד אחד ואילו מאידך מוצר איכותי בעל עמידות ארוכת שנים.

לפרטים התקשרו 03-7922012

בניה מודרנית לסביבה טובה יותר

צור קשר

שדות חובה מסומנים ב *