בניה מודרנית

חברת שקד הינה מהמובילות בכל רחבי הארץ בתעשיית בניה מודרנית.

חברתינו קיימת כבר שנים רבות ומביאה לתחום בניה מודרנית חידושים ומקצועיות
משנה לשנה.אז במידה ואתם מחפשים איכות ומקצועיות בקרו עוד היום באתר
הבית שלנו בתחום בניה מודרנית ותהנו .

שקד בניה מציגה :

בניה קלה | בניה מתקדמת

והכל תחת קורת גג אחד …

בניה מודרנית כיום קרויה בפי רבים בניה מתקדמת, בניה טרומית, בניה ירוקה וכו'.

המצב לאדם ההדיוט שאינו מבין כלל בתחום הבניה פשוט למדי. מרביתנו חיים כיום במבנים עשויים אבן, בטון ובלוק כמו אבות אבותינו אשר חיו במערות, במנים מתבן ובוץ. בניה מודרנית כיום מאפשרת יתרונות אדרים למיישמים אותה. יתרונות אלו באים לידי ביטוי בעיקר בתחום הבידוד, הן התרמי והאקוסטי. חסכון בשטח הפנימי של הבית, הודות לקירות צרים. עמידות ארוכת שנים הן לנזקי מים והן לנזקי רעידות אדמה. השפעה נמוכה על הסביבה ואיכות חיים גבוהה במיוחד.

בניה מודרנית עושה שימוש רב בחומרים אשר פותחו בעשרות השנים האחרונות אשר להם יכולות בידוד שונות, עמידות ועוד. לדוגמא בשיטת בניה מודרנית של חברת שקד בונים אחרת נעשה שימוש רב בלוחות חלקיקים אשר אינם מכילים פורמלדהיד, בעלי יכולות העברת לוחות ועמידות ארוכות שנים. כמו כן בניה מודרנית פותרת בעיות רבות שנובעות כתוצאה מתזוזת קרקע אשר מתרחשות בכל רחבי העולם אלפי פעמים ביום. בניה קונבנציונאלית מבוססת בטון, בעל מרווח תנועה נמוך אינה מספק עמידות גבוה ועל כן ניתן לראות מבנים רבים סדוקים ומפוררים אשר דורשים עבודות תחזוקה רבות וחיזוקים קונסטרוקטיביים מתמידים.

בניה מודרנית מסוג זה המיושם על ידי חברת שקד מציעה יכולות בידוד תרמיות גבוהות במיוחד לעומת אלו של בניה מבוססת בטון ובלוק. כראיה ניתן לראות בלוק בעובי 35 ס"מ בעל ערכי R (נוסחה לחישוב בידוד של מערכת קיר) של 2.38 ומאידך את מערכת הקיר של חברת שקד בעובי 17 ס"מ בלבד המציעה בידוד בעל ערך R של 3.4. יש שיגידו מעדיף בלוק ערך אחד לא ישנה. אך טעות זו נפוצה מאוד, עובי הקיר הוא מהותי לשטח הפנים של הבית ולמעשה בין עוביי הקירות הנ"ל ניתן לחסוך יותר מ5% משטח פנים הבית. למעשה בבית ממוצע בגודל 160 מ"ר אשר נבנה בניה מודרנית של חברת שקד בונים אחרת נמצא חלל בגודל 8 מ"ר אשר לא נמצא בבית זהה אשר יבנה בבלוק המדובר. זאת רק בגלל עובי הקיר.

לסיכום

בניה מודרנית משלבת איכות, השפעה סביבתית נמוכה, רמת בידוד תרמית גבוהה, איכות בידוד אקוסטי גבוהה, חסכון בשטח פנים הבית, עמידות לאורך זמן, ותחזוקה נמוכה במיוחד. כל אלו ועוד רבים הופכים אותה לשיטת בניה מודרנית אשר אחוזי הצריכה שלה בישראל עולים מידי שנה ואף מכפילים את עצמם.

לפרטים התקשרו 03-7922012

צור קשר

שדות חובה מסומנים ב *