בניה מתקדמת

כיום בניה מתקדמת בישראל הופכת להיות יותר ויותר פופולארית, זאת בעיקר בגלל הבנתו של הצרכן הישראלי שמשמעות הבידוד התרמי והאקוסטי היא חסכון כלכלי גדול, איכות חיים גבוהה יותר וזמן עמידות ארוך בהרבה.
חברת שקד בונים אחרת מיישמת שיטת בניה מתקדמת בישראל כבר 35 שנה. החברה אשר את בתי לקוחות ומבנים מוסדיים וציבוריים ניתן למצוא בכל רחבי הארץ מרמת הגולן ועד הערבה, מתגאה בשיטת בניה מתקדמת שלה יתרונות רבים כגון בידוד אקוסטי איכותי, בידוד תרמי, עמידות לרעידות אדמה, דיוק ומהירות בניה. הלקוח הישראלי הכריז על שיטות בניה שאינן קונבנציונאליות (מבוססות מלט ובטון) כשיטות בניה מתקדמת זאת בעיקר לנוכח העובדה שיתרונות שיטות אלו רבות ועוברות את יכולות הבניה הממוצעת בהרבה.
לדוגמא ניתן להשוות בלוק נפוץ בישראל בעובי 35 ס"מ המאפשר רמת בידוד תרמי (R-value) של 2.38 ומאידך קיר חיצוני של חברת שקד בונים אחרת בעובי של 17 ס"מ בלבד מאפשר רמת בידוד (R-value) של 3.4. עובי הקיר ב בניה מתקדמת גם הוא משמעותי מאוד היות ועובי הקיר תופס שטח ניכר משטח הפנים של הבית. למעשה ניתן לחסוך 5% ויותר מהשטח הפנימי וכך לקבל שטח פנים גדול יותר ו/או לנצל את שטח הבית באופן יעיל יותר. לצורך השווה בית בבניה קונבנציונאלית בגודל של 160 מ"ר אשר יבנה ב בניה מתקדמת יחסוך כ 8 מ"ר !!! גודל של חדר מקלחת ממוצע.
היתרונות של בניה מתקדמת עולים בהרבה על הבניה הממוצעת כיום בישראל ולכן ישראלים רבים בוחרים בשיטות אלו לבניית ביתם.
ש.ק.ד בונים אחרת – משנים את תרבות הבניה והמגורים בישראל

בניה קלה

צור קשר

שדות חובה מסומנים ב *