בניה מתקדמת

בניה מתקדמת היא בניה המגדירה את עצמה כזו שפורצת גבולות, עומדת בתקנים מחמירים במיוחד, מעלה את רמת החיים של דיירי הבית, פוגעת בסביבה במידה מועטה ככל שניתן וחשוב מכל בעלת רמת בידוד גבוהה במיוחד.

שיטת הבנייה המיושמת על ידי בנייה מתקדמת ש.ק.ד היא עונה על כל אלו עוד.

פורצת גבולות – חברת בניה מתקדמת ש.ק.ד מידי שנה פורצת גבולות חדשים. בתחילת דרכה כאשר בעלי מקצוע ומובילי דעת קהל תמהו על השימוש בלוח מגבס לבנייה חברת בנייה מתקדמת ש.ק.ד כבר בנתה בתים רבים בעזרת החומר המסתורי יתרה מכך כאשר ענקית הגבס אורבונד החלה בייצור המוני של גבס המאית הראשונה נשלחה למפעל בנייה מתקדמת ש.ק.ד. חומרי איטום כגון סילקון שהיום נמצא בכל מקום ומשמש לחלקים רבים בתהליך הבנייה, נמצא בשימוש כבר לפני 30 שנה על ידי חברת ש.ק.ד ואז נתפס כמוצר ייחודי שקשה להשיג. היום החברה שמוכיחה שוב ושוב שאת גבולותיה היא מנסה לפרוץ שוב ושוב מידי שנה, בנתה בשנת 2012 בית משפט, עבור הדיור הממשלתי בצפת. לאלו מאתנו שאינם מתמצאים בענף הבנייה, התקנים הנדרשים על ידי מערכת בתי המשפט הם מהמחמירים ביותר, בין אם דרישות אקוסטיות ובין אם דרישות בטיחותיות.

בית המשפט בצפת המתפרס על פני 900 מ"ר, הורכב בשלושה ימי עבודה בלבד בשעות הלילה שבין 22:00 ל 06:00, כקומה חמישית על מבנה שמשמש כקניון. גובה הקירות הגיע לשיא של 4 מ' והאורך ללא פחות מ 11 מטרים. הקירות הונפו על ידי מנוף 75 טון לגובה של 25 מטר באוויר והונחו במקום המדויק.

תקנים מחמירים – לאחרונה נבדקה עמידותם של הקריות הנבנים בשיטה של חברת בנייה מתקדמת ש.ק.ד והם עומדים בתקן אש 931 המחמיר. התקן דורש עמידות של 46 דקות לפחות לאש גלויה, למעשה הם עמדו 102 דקות !

רמת חיים – העץ הוא חומר שמוליכות חום/קור שלו נמוכה המיוחד כחלק עיקרי במערכת הקיר ופנים הבית הוא מאפשר ביחד עם חומרים אחרים רמת בידוד גבוהה (דרגת  R 3.1 לעובי קיר של 16 ס"מ בלבד). רמת הבידוד מאפרת חיסכון של עד שני שליש בצריכת החשמל הדרוש לחימום וקירור הבית. רמת החיים עולה כתוצאה ממזג נוח ונעים שמשתמר לאורך זמן רב בתוך הבית.

איכות הסביבה – מרבית החומרים בהם משתמשת חברת בנייה מתקדמת ש.ק.ד הינם חומרים טבעיים מתכלים שתהליך הייצור שלהם מצריך רמת זיהום נמוכה במיוחד ובכך פגיעה מינימלית בסביבה. העץ בו משתמשת חברת בנייה מתקדמת ש.ק.ד מיובא מגרמניה ומגיע לישראל במכולות. הוא ניטע במיוחד לצורכי בנייה והשימוש בו לא עולה על 3% מסך היערות במדינה. תהליך הייצור שלו אינו מזהם כלל והחומר מנוצל עד תומו, כלה בעיקרו לטובת חומר גלם לבנייה ועד השאריות המשמשות להכנת בידוד, נייר ועוד.

כמות הזבל הנוצר כתוצאה מבנייה מבוססת מלט/בלוק היא 500 ק"ג למ"ר בממוצע, מאידך בהתאם לשיטת הבנייה של חברת בנייה מתקדמת ש.ק.ד  נוצרים 35 ק"ג למ"ר בלבד.

שיטת בניה קלה יעילה במיוחד ובתהליך הייצור החומרים מנוצלים עד תומם והפסולות היא מועטה עד אפסית.

לפרטים התקשרו 03-7922012

צור קשר

שדות חובה מסומנים ב *