בניה קלה בית פרטי

בניה קלה בית פרטי היא בניה הדומה במהותה לבניה של בית בשיטות מיושנות כגון בניה בבלוקים ובטון. לקוחות רבים כיום המתעניינים בבניה קלה של בניה קלה בית פרטי עושים זאת תוך חשיבה על בידוד תרמי איכותי שיביא לחסכון מהותי בהוצאות החשמל. בידוד אקוסטי לשקט ואיכות חיים גבוהה. מהירות בניה שתביא למימוש הנכס במהירות ותחסוך עלויות שכירות רבות וכמובן בניה קלה בית פרטי איכותית שתשמור על איכותה לאורך שנים רבות.
בניה קלה בית פרטי היא החלטה גדולה לכל בית אב אך עם זאת חשוב יותר לבחור קבלן מבצע איכותי בעל עבר של פרויקטים רבים בהם חיים לקוחות מרוצים וכמובן אופן התנהלות התואם את דרישות בעלי הבית. בניה קלה בית פרטי היא החלטה שכיום בישראל מקבלות משפחות רבות נוכח העובדה ששיטות בניה מיושנות כגון בלוקים, בטון, ושאר שיטות הבניה הרטובות כבר לא מספקות את הצרכים הקיימים. בניה קלה בית פרטי מציעה יתרונות משמעותיים בכל תחום לעומת הבניה הרטובה. כפי שכבר נאמר בידוד תרמי, אקוסטי, מהירות, עמידות ועוד.
בניה קלה בית פרטי בשיטה של חברת ש.ק.ד בונים אחרת אפשרית עד שלוש קומות ללא צורך בחיזוקים או הכנות מיוחדות. כך למשל יכול זוג צעיר אשר משפחות עדין בתהליך בניה לבנות 120 מ"ר קומה אחת ובמשך הזמן להוסיף עוד 80 מ"ר ולקבל בית גדול ומרווח של 200 מ"ר. מחלקת התכנון של ש.ק.ד בונים אחרת מאפשרת תכנון לבית גודל המתאים לרצונות המשפחה הבונה תוך לקיחת בחשבון תקציב, עיצוב פנים וקונסטרוקטיביות.
ש.ק.ד בונים אחרת – משנים את תרבות הבניה והמגורים בישראל

בניה קלה

צור קשר

שדות חובה מסומנים ב *