בניה קלה בעץ מחירים

בניה קלה בעץ מחירים – לקוחות רבים בשוק הבניה הישראלי נוכח עלות קרקע גבוהה מחפשים להבין את עלות הבניה לפני תכנון ראשוני ולפני רכישת מגרש או קרקע. היתרון בידיעת המחיר הכללי של הבית הוא הידיעה על עלות הבניה כולה ובכך להבין את התקציב הפנוי לרכישת מגרש. המחיר למ"ר בניה היא שיטת תמחור בעיתית זאת לנוכח העובדה שבישראל כמעט ואין שני מגרשים להם תנאי בניה וגודל זהים. מיקום הממ"ד נקבע על ידי פיקוד העורף דרישות ועדת הבניה לעיתים קרובות מחייבות בניה באופן מסוים כגון גג רעפים בלבד צבעי גמר מסוימים ועוד. עם זאת חשוב מאוד הבין מחיר כללי.
בניה קלה בעץ מחירים קבלנים רבים טוענים שהם קבלני בתי עץ. חשוב מאוד לבדל קבלני בניין הבונים בתים מקבלנים הבונים דקים פרגולות ובתי עץ. בית מעץ הוא קומפלקס מורכב של מערכות שונות ומגוונות אשר נדרשות לפעול במקביל לאורך שנים רבות. בניה קלה בעץ מחירים מוגדרת על ידי החומרים מהם היא בנויה כמו גם בעלי המקצוע אשר בונים את הבית. חברת ש.ק.ד בונים אחרת מיישמת בארץ בניה קלה בעץ מחירים כבר 37 שנה. החברה בונה בכל חלקי הארץ ומציעה ללקוחותיה תכנון אדריכלי, הנדסי, עיצוב פנים ועבודה עד המפתח. לאחר תהליך ה בניה קלה בעץ מחירים ניתנות ללקוחות החברה 10 שנות אחריות מקיפות הכוללת את כל הבית ומאפשרות שקט נפשי לאורך שנים.
בניה קלה בעץ מחירים יכולה להיות כמעט הכול. ישנה משמעות גדולה מאוד לסוג העץ אתו עובדים, מקור ההגעה שלו, הטיפול אותו הוא עבר, רמת הייבוש ועוד. חברת ש.ק.ד, המייבאת את העץ לבתים שבונה מגרמניה בייבוא ישיר מקפידה על שימוש בחומרי גלם איכותיים, ירוקים בעלי תווי תקן מחמירים.
ש.ק.ד בונים אחרת – משנים את תרבות הבניה והמגורים בישראל

בניה קלה

היתרונות של הבנייה הטרומית

צור קשר

שדות חובה מסומנים ב *