בניה קלה למגורים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

חברת שקד בונים אחרת היא חברת הבניה הקלה מהוותיקות בתחום הבניה הישראל ואולי אף הוותיקה ביותר. החברה בונה בניה קלה למגורים כבר מעל 40 שנה בכל חלקי הארץ. בין המבנים שבונה החברה ניתן למצוא בתים פרטים בגליל בגודל 120 מ"ר, דיור ממשלתי שמשמש כיום כבית משפט בגודל של 1000 מ"ר, גני ילדים, בתים פרטיים בסטנדרט גבוה בחיפה, קיסריה, ארסוף, סביון ועוד.

לצערנו ל בניה קלה למגורים יצא מונטין של בניה זולה אשר מאפשרת מחיר זול באמצעות שימוש בחומרים זולים.
מיותר לציין שאחנו בשקד בונים אחרת עובדים עם מיטב החומרים הזמינים כיום בתחום. בין ספקינו ניתן למצוא את מנסרת העל מגרמניה , שניידר, את ספקית לוחות העץ המובילה בעולם ספנו מבלגיה, חברת קנפ מגרמניה ועוד רבות וטובות.

על מנת לתת ללקוחתינו את איכות בניה קלה למגורים הטובה ביותר אנחנו עובדים ללא פשרות, דורשים את הסטנדרט הגבוה ביותר מעובדי החברה ומקבלני המשנה. כדי לגבות את המילים במעשים שקד בונים אחרת מציעה כיום ללקוחתיה הבונים בניה קלה למגורים אחריות בלתי מתפשרת של 10 שנים על הבית ואחריות מורחבת של 25 שנים על שלד העץ שמגיע ישירות מגרמניה.

בניה קלה למגורים היא בניה איכותית אשר מציעה מגוון רחב של אפשריות ויכולות שהבניה מבוססת המלט לא יכולה להציע. בין היתרונות: מהירות בניה (חברת שקד מתחייבת כיום ל 6 חודשי בניה בלבד!) בידוד תרמי איכותי (R 3.4 ) כמעט פי 2 מהבלוק המוביל בשוק ! עמידות ארוכות שנים הודות ליכולות האלסטיות של העץ בהתמודדות מול רעידות האדמה אשר פוקדות את ישראל חדשות לבקרים. ישראל צמודה לשבר הסורי אפריקאי אשר חוצץ בין ישראל לירדן וסוריה, ומתחיל בים האדום ונגמר בכנרת וברמת הגולן. המשמעות היא רעידות אדמה תכופות אשר מחלישות באופן ניכר את הבניה המבוססת מלט. ניתן לראות את הסדקים הרבים המצלקים מבנים רבים כל כך בארץ) כמו כן למרות הדעה הרווחת הבתים שלנו שנבנים מ בניה קלה למגורים בעלי תקן אש 931 לאש ואינם מצריכים ספרינקלרים אלא רק מיגון אש סטנדרטי הנדרש מכל שיטת בניה שהיא.

לסיכום בניה קלה למגורים כיום ביא לרוב בנייה מתקדמת מחומרים קלים מתקדמים המציעים יתרונות רבים, אך כמו בכל תחום נדרש לבחור גורם מלווה, מקצועי, אמין ובעל ניסיון.

שקד בונים אחרת
משנים את תרבות הבנייה והמגורים בישראל!

מאמרים נוספים

צור קשר

שדות חובה מסומנים ב *