בנייה מתקדמת

בנייה מתקדמת בישראל מודרת כבנייה שאינה קונבנציונאלית. הבניה הנפוצה בישראל היא הבניה הקונבנציונאלית המבוססת מלט, בטון, בלוק וכו' .
בנייה מתקדמת מציעה לצרכן איכות בניה גבוהה יותר, רמת בידוד תרמי כפולה ואף יותר לעומת בניה קונבנציונאלית, מהירות בניה כפולה והשפעה סביבתית נמוכה מאוד. בנייה מתקדמת בהתאם לשיטת הבניה של חברת שקד בונים אחרת מיושמת בארץ כבר 35 שנה. החברה אשר ייבאה את השיטה לארץ מגרמניה סיגלה את המוצר (קירות פנים וחוץ) לאקלים הישראלי וכיום מתגאה במאות פרויקטים ברחבי הארץ. בנייה מתקדמת מוכיחה לנו שוב ושוב שהיא מתקדמת באופן ניכר לעומת הבניה הממוצעת בשוק כיום. יתרון משמעותי וגדול הוא כמובן יתרון הבידוד התרמי. יכולת זו של בנייה מתקדמת מאפשר ללקוח לחסוך בעלויות האנרגיה במינימום של 50% חסכון זה בחשמל לארך שנים מתבטא במאות אלפי שקלים. בנייה מתקדמת מציעה מהירות בניה גדולה מאוד לעומת בניה קונבנציונאלית. לצורך השווה בניית בית בגודל ממוצע של 160 מ"ר בנייה מתקדמת ייקח כ 6 חודשים ומאידך 9 חודשים עד שנה בבניה קונבנציונאלית.
בנייה מתקדמת מציעה לצרכן לבחור באפשרות המתקדמת יותר, אך המפחידה יותר. מרבית הצרכנים מפחדים לעשות את הצעד הראשון כאשר הסביבה שלהם בעיקרה בונה בלוק או בטון. אך לאלו שכבר עשו את הבחירה ובחרו ב בנייה מתקדמת ישנם לקוחות מרוצים, שבחרו באיכות חיים גבוהה יותר, ברמת בידוד איכותית יותר ומראה מדויק יותר המשנה את רמת הגמר למדויקת יותר ויפה יותר.
בנייה מתקדמת לאיכות חיים שאין שני לה…
ש.ק.ד בונים אחרת – משנים את תרבות הבניה והמגורים בישראל

בניה קלה

בתי עץ

צור קשר

שדות חובה מסומנים ב *