בנייה עצמית

בנייה עצמית בישראל כיום יכולה לחסוך ללקוח כסף רב. כדי להבהיר את המילים בנייה עצמית נדגיש כי מדובר בבניה עם קבלן (רשום) מפתח אשר מפקח על כל הפרויקט ונותן אחריות כחוק על כלל הבניה. חברת שקד בונים אחרת הינה חברה מסוג זה. אשר מספקת ללקוחותיה בנייה עצמית מפוקחת המבוצעת על ידי עובדי החברה וקבלני המשנה שהיא מעסיקה. אך האחריות המלאה לעבודה כולה תינתן ללקוח על ידי חברת שקד. ב בנייה עצמית הלקוח למעשה אינו רוכש בית קיים מקבלן או כחלק מבניה המונית בפרויקט גדול אלה מתכנן את ביתו לפי צרכיו ויכולותיו הכלכליות ולמעשה מגשים את דמיונו על גבי המגרש שבבעלותו באמצעות קבלן המפתח שהעסיק לצורך זה. בנייה עצמית מחייבת תמיכה של בעלי מקצוע רבים, החשובים כמובן הם אדריכל/ מתכנן, מהנדס או גורם הנדסאי מוסמך אחר, קבלן מבצע תחתיו יעבדו שאר הקבלנים ובעלי המקצוע הנדרשים להשלמת הפרויקט. חברת שקד גאה לתת אחריות מוארכת לקהל לקוחותיה וזאת לאור אמונה הרב במוצר אשר מספקת.
החברה בונה בנייה עצמית לקהל לקוחותיה ומלווה את הלקוח משלב התכנון ועד מסירת המפתח והכניסה לבית.
לחברה ניסיון רב ומוכח בתחום הבניה ומאות פרויקטים ברחבי הארץ, בניהם בתים פרטיים, מבני ציבור, מבנים מוסדיים ועוד. סטנדרט הבניה גבוה ואיכות החומרים ממנו בנויים הבית והפרויקטים בלתי מתפשרים.
עמידה בתקני האיכות של מכון התקנים ותווי איכות אירופאים רבים הם חלק מהתנהלות החברה כמכלול אשר מטרתו להבטיח ללקוחות מוצר איכותי בעל עמידות גבוהה ואיכות בידוד שאין שני לה.
ש.ק.ד בונים אחרת – משנים את תרבות הבניה והמגורים בישראל

בניה קלה

מהי בנייה עצמית

צור קשר

שדות חובה מסומנים ב *