בניית בתי עץ

בניית בית עץ כיום היא כבר לא מה שהייתה בעבר. כיום בישראל חברות גדולות ורציניות מייצרות בתי עץ ובתים בעלי שלד עץ ברמת גמר ואיכות בניה גבוהה מאוד. אחת מהן היא חברת שקד בונים אחרת. החברה מיישמת בארץ כבר יותר מ 30 שנה את שיטת הבניה ל בניית בית עץ. לפי השיטה מיוצרים הקירות במפעל מקצועי הממוקם בכרמיאל. לכל קיר תכנון הנדסי פרטני ובמפעל מיצרים אותו לפי תוכנית מדויקת כך נחסך חומר רב, דיוק גדול מושג בתהליך הייצור ומהירות ייצור הקירות גדולה בהרבה לעומת ייצור באתר הבנייה. הקירות מגיעים לרמת דיוק גבוהה מאוד וכאשר הם משונעים לשטח ומותקנים, ההרכבה של הבית כולו אינה אורכת יותר מ יום אחד. בניית בית עץ בישראל בעבר הייתה מבוססת על עץ מקומי או עץ מייבוא זול שעיקר יתרונותיו היו מחיר. העץ שהיה ברמת איכות נמוכה לא עומד בקריטריון של חברת שקד וזו מייבאת את העץ אתו בונה את בתיה מגרמניה ואוסטריה. העץ איכותי במיוחד ועובר תהליכי שימור ומעכבי בעירה הנקראים בהגה המקצועית אימפרגנציה.
תהליכים אלו משפיעים רבות על בניית בית עץ היות והם משפרים במידה ניכרת את איכות הבניה ואת העמידות של העץ המשמש כשלד המבנה ומארכים את חייו באופן ניכר. כך למשך כיום בתים בני 35 שנה אשר נבנו בישראל על ידי חברת שקד בונים אחרת שנבדקו על ידי מהנדסי החברה נמצאים במצב טוב מאוד וההערכה היא שיוכלו להמשיך לעמוד ולשמש כשלד המבנה עוד עשרות שנים רבות.
לעומת בניה קונבנציונאלית בניית בית עץ אם חברת שקד מבטיחה איכות ואחריות ארוכת טווח המאפשרת ללקוח שקט נפשי גדול. בניית בית עץ בעלת איכות גמר גבוהה יותר, בידוד תרמי איכותי ובידוד אקוסטי גבוה לחיים שקטים ואיכותיים.
ש.ק.ד בונים אחרת – משנים את תרבות הבניה והמגורים בישראל

בניה קלה

בניה קלה - המדריך המלא

צור קשר

שדות חובה מסומנים ב *