בניית בתי עץ

חברת בנייה מתקדמת ש.ק.ד הפועלת כבר למעלה מ – 30 שנה בארץ ובחו"ל מייצרת ובונה בתים בעלי שלד עץ. התהליך עצמו מורכב משני חלקים עיקריים. השלב הראשון הוא כמובן יציקת היסודות וחדר הביטחון (ממ"ד) במקביל לביצוע היסודות כל קיר בבית מתוכנן בנפרד ומאושר על ידי אדריכל ומהנדס הנמצאים במשרדי החברה. לאחר האישור תוכניות העבודה עוברות לאולם הייצור בו מייצרים את כל קירות הבית. בשלב השני הקירות משונעים לשטח על ידי משאית מנוף ומורכבים על גבי הביסוס שכבר הוכן מראש. לאחר ההרכבה של הבית מתחילים את עבודות הגבר השונות, אינסטלציה, חשמל, ריצוף, צבע, מיזוג וכו'.

חברת בנייה מתקדמת ש.ק.ד היא החברה הוותיקה ביותר בתחום בניית בתי עץ והיא מוביל את שוק הבנייה המתקדמת כבר למעלה מ – 30 שנה. במשך זמן זה נבנו כבר מאות רבות של בתים ברחבי הארץ בפריסה רחבה במיוחד.

לאור הניסיון הרב שנצבר במשך שנים ארוכות של עבודה, חברת בנייה מתקדמת ש.ק.ד מסוגלת לתת מענה מהיר, איכותי ואמין לכל בעיה הנוצרת במפעל, בשטח ועל שולחן התכנונים.

הוותק רב השנים בבניה בשיטת בניה קלה, הניסיון ומלאי גדול במיוחד של לקוחות מרוצים הם היתרונות הגדולים ביותר של חברת בנייה מתקדמת ש.ק.ד, שמספקת מוצר איכותי בזמן קצר, בעל יתרונות רבים כגון רמת בידוד גבוהה במיוחד, עמידות ארוכות שנים, תחזוקה נמוכה, מפתחים רחבים במיוחד ועוד רבים אחרים.

לפרטים התקשרו 03-7922012

צור קשר

שדות חובה מסומנים ב *