בתי עץ

חברת בנייה מתקדמת ש.ק.ד הבונה כבר למעלה מ – 30 שנה בארץ ובחו"ל בתים בשיטה גרמנית, לפיה קירות הבית נבנים במפעל במקביל ליציקת יסודות בשטח, ולאחר מכן משונעים ומורכבים על גבי המשטח.

לחברה ניסיון עתיר שנים ומאות בתים ומבני ציבור שנבנו ברחבי הארץ.

החברה היא המובילה בתחום בניה קלה בישראל והיא גם הוותיקה ביותר. לחברה מאות לקוחות מרוצים ברחבי הארץ בניהם, בית המשפט בצפת שנבנה בשנת 2012, גן ילדים באוניברסיטת בר אילן, 48 יחי' במעלה צבייה, 98 יחי' בקיבוץ רמת הכובש ומאות בתים פרטיים ברחבי הארץ כולה.

לקוחות בנייה מתקדמת ש.ק.ד שכבר חיים בבית מעץ יכולים להעיד על טיב המוצר והיכולות של החברה. בנייה מתקדמת ש.ק.ד רואה בכל פרויקט כהתחלה חדשה בה היא נדרשת להוכיח מחדש את היכולות עליהן היא מבססת את המוניטין שלה. לווי מקצועי לאורך התהליך כולו, הקפדה על פרטים, הקפדה על שימוש בחומרי בניה מהטובים ביותר שמרביתם מגיעים בייבוא מחו"ל.

בתי עץ בישראל אומנם נפוצים פחות אך למעשה ברוב העולם הם הרוב המוחלט. בארה"ב ובקנדה למעלה מ – 90% מהבתים הפרטיים הנבנים בכל שנה בעלי שלד עץ. בתי עץ נמצאים כבר מאות שנים בחזית הבנייה, האדם אומנם החל את דרכו במערה אך כיום אין ספק שהוא רואה בעץ כחומר הטוב ביותר לבניית ביתו.

הטכנולוגיה המודרנית מספקת לנו כיום יכולות עיבוד גבוהות ביותר מה שמאריך אץ חייו של העץ, מקשיח את עמידותו לאורך שנים ואת חוזקו מול מזיקים ואש. בבניה מעץ למעשה קירות הנבנים בשיטת הבנייה של חברת בנייה מתקדמת ש.ק.ד עומדים בתקן אש 931 המחייב עמידות של 46 דקות לאש גלויה, למעשה הם עומדים 102 דקות!

לסיכום בתי עץ חיפשת, בנייה מתקדמת ש.ק.ד מצאת!

לפרטים התקשרו 03-7922012

צור קשר

שדות חובה מסומנים ב *