חלונות לשימור

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

כיום בישראל פרויקטים רבים לשימור מבנים. חברת שקד בונים אחרת וחברת האחות שלה וודוין, מייבאת לארץ חלונות לשימור עץ בעלי התקן הגבוה והאיכותי ביותר. ניתן להזמין כל סוג של פרופיל, זכוכית, צבע וכו'.
החברה שמה דגש על התאמה מקסימלית לצרכי המתכנן תוך התחשבות מלאה בדגשי מחלקות השימור השונות. חלונות לשימור מבנים הם חלונות המשלבים איכות ובאותה נשימה נראות התואמת את צרכי הפרויקט.
חלונות לשימור לרוב מיוצרים מעץ ספרוס אך יש מתכננים הדורשים סוגי עץ שונים. בניהם אלון, לרץ, מרנטי ועוד. ניתן להזמין את את ה חלונות לשימור במגוון רחב של סוגי עץ.
לאחר 35 שנות של ייבוא חלונות לשימור עץ לישראל ולאור ניסיון רב בתחום השימור בפרט יודעת חברת וודוין באמצעות חברת האם שקד בונים אחרת, להתאים את המוצר לפרויקט. חלונות לשימור המגיעים לארץ, מגיעים ארוזים וסגורים מוכנים להתקנה. זאת בכדי לשמר את התקן האירופאי בו הם עומדים. היות וכיום תנאי שימור מחמיר מקשים על ספקי חלונות לשימור שונים להתאים את המוצר לדרישות יצרה חברת וודין קשר עם חברות אירופאיות שונות המציעות חלונות לשימור מבנים בהתאם לדרישה ועל פי מפרט מדיוק. כלומר ניתן להזמין כל סוג של פרופיל, צבע או מידה. ההתאמה לפרויקט תהיה התאמה של עד 98%.
חלונות לשימור כיום נתפסים לעיתים קרובות כחלונות יקרים מאוד ובעלי עלות התקנה גבוהה. הודות לניסיון עתיר ששנים ועזרות פרויקטים ברחבי הארץ מסוגלת החברה להקטין באופן משמעותי את עלויות השינוע, ההתקנה וההובלה. וכך לחסוך כסף רב למתכנן ולאפשר השקעה נוספת בפרויקט.
חלונות לשימור מבנים כיום תופסים חלק גדל והולך מנתח עלות הפרויקט וזאת בעיקר לאור עלויות ההובלה וההתקנה. חברת וודוין עושה כל שביכולתה על מנת לחסוך את עלויות אלו באמצעות איחוד משלוחים והתקנה מהירה ככל הניתן.
השירות והאחריות של החברות מחו"ל ניתן בארץ על ידי חברת וודוין וחברת האם שקד בונים אחרת. החברות קיימות בארץ כבר למעלה מ 30 שנה ומבצעות מאות פרויקטים ברחבי הארץ בניהם שימור מבנים, בניה קלה, בניה מתקדמת ועוד.
ש.ק.ד בונים אחרת – משנים את תרבות הבניה והמגורים בישראל

בניה קלה

בנייה עם עץ

מאמרים נוספים

צור קשר

שדות חובה מסומנים ב *