חלונות מבודדים

חלונות מבודדים הם חלונות המציעים בידוד תרמי ובידוד אקוסטי ברמה גבוהה במיוחד. בארץ היום קיים מושג הנקרא "זכוכית בידודית" המשמעות היא זכוכית בעלת שתי שכבות נפרדות המודבקות אחת לשנייה ובניהן מרווח של אוויר לבידוד גבוה. מרבית זכוכיות אלו הן בעובי כולל של 10 מ"מ.
חלונות העץ המיובאים על ידי חברת וודוין וחברת שקד בונים אחרת הם חלונות מבודדים במיוחד. זאת הודות לזכוכית מבודדת מסיבית במיוחד. הזכוכיות שתיים במספר כל אחת בעובי 4 מ"מ ובניהן רווח של 16 מ"מ. המרווח בין הזכוכיות ממולא בגז ארגון שהוא גז שאינו רעיל והוא מבודד יותר מאוויר. כך ניתך להגיע לאיכות חלונות מבודדים במיוחד ולהעלות את רמת החיים.
חלונות מבודדים מאפשרים שקט בתוך חלל הבית זאת הודות לכמות אוויר מזערית או בכלל לא שהם מעבירים בין חוץ אל תוך הבית. גלי קול נעים באמצעות אוויר וכך באמצעות חסימת זרימת האוויר ניתן לשמר שקט בחלל הבית ולנטרל רעשים לא נעימים המגיעים מבחוץ.
חלונות מבודדים הם חלונות המשלבים איכות בידוד תרמית ובאותה נשמיה איכות בידוד אקוסטית תוך שילוב שני אלו עם נראות איכותית ועמידות לאורך זמן.
חלונות מבודדים המיובאים על ידי חברת וודוין הם למעשה כיום בין חלונות מבודדים ביותר בישראל. החלונות מבודדים על פי תקן אירופאי המאפשר מכירת מוצרים בשוויץ ובגרמניה שהן המדינות בעלות התקנים המחמירים ביותר. חלונות מבודדים מיוצרים בחו"ל ומגיעים לארץ במכולות מוכנים להתקנה.
האטימות בין שתי שכבות הזכוכית נשמרת לאורך זמן המשתנה בין 15 עד 25 שנה. גם לאחר שהגז מתפוגג רמת הבידוד גבוה במיוחד זאת הודות לעובי הזכוכיות ורמת הגימור של החלון המיישמות שימוש במיטב החומרים.
הזכוכית החיצונית של חלונות מבודדים היא זכוכית אנטי סאן למניעת חדירת קרני אולטרה סגול לתוך חלל הבית ולמעשה אנחנו קבלים את אותה כמות אור בכמות קרינה מופחת באופן ניכר.
ש.ק.ד בונים אחרת – משנים את תרבות הבניה והמגורים בישראל

בניה קלה

צור קשר

שדות חובה מסומנים ב *