חלונות מבודדים

חלונות מבודדים הם חלונות בעלי יכולות בידוד תרמית ואקוסטית גבוהות מהממוצע בשוק. חברת שקד מציעה לקהל לקוחותיה שדרוג לחלונות הבית על ידי חברת וודוין, שמייבאת לישראל חלונות לבית מבודדים בסטנדרט גבוה במיוחד. חלונות מבודדים בעלי זכוכית כפולה במפרט של 4 מ"מ זכוכית LOW-E 16 מ"מ גז ארגון ועוד שכבת זכוכית בעובי 4 מ"מ גם היא LOW-E. המשמעות של זכוכית LOW-E  היא העברת חום נמוכה של הזכוכית עצמה כלומר אותה כמות אור חודרת לחלל הבית אך כמות קטנה של חום חודרת.

חלונות מבודדים שכאלה הם בעלי יכולת בידוד אקוסטי גבוהה גם כן. יכולות זו משפיעה בעיקר על כמות הרעש החודרת אל תוך הבית ועל "השקט הנפשי" אותו אנו מנסים להשיג בזמן הפנוי בביתנו הפרטי.

חלונות מבודדים למעשה משלמים את איכות הבידוד של הבית. כלומר ניתן לבנות את הבית מחומרים מבודדים במיוחד אך בנקודות הקריטיות ביותר של הקיר מבחינה תרמית/אקוסטית הלוא הם חלונות (בהם אין קיר) חשוב מאוד לדאוג לרמת בידוד גבוהה גם כן. חלונות המיובאים על ידי וודוין ומותקנים ב 80% מבתי שקד ברחבי הארץ, עשויים פרופיל עץ רב שכבתי מלא. העץ מוליך חום/קור באופן נמוך במיוחד ולעומת אלומיניום בהשוואה מוליך חום פי 400! פחות. למעשה פרופיל החלון המקיף אותו מכל צדדים משמש כגשר קור/חום מהחוץ אל תוך הבית מה שמייקר את עלויות החשמל הנדרש לחימום/קירור הבית.

חלונות מבודדים למעשה מלבד עלותם הראשונים שהיא גבוהה מזו של חלונות אשר אינם מבודדים מהווים חיסכון גדול בטווח הרחוק הוצאות האנרגיה של כל משק בית. הוצאות אלו הן מהגבוהות ביותר בסל ההוצאות של כל משק בית במדינת ישראל. ומכן נסיק ש חלונות מבודדים הם ללא ספק השקעה ארוכת טווח בעלת אחוזי תמורה גבוהים במיוחד.

ש.ק.ד בונים אחרת, בניה קלה – משנים את תרבות הבניה והמגורים בישראל

לפרטים התקשרו 03-7922012

צור קשר

שדות חובה מסומנים ב *