חלונות עץ

כיום הביקוש לחלונות עץ נמצא בעליה מתמדת. זו נובעת בעיקר מההבנה ההולכת וגדלה של היתרונות הטמונים בחומר ממנו הם עשויים. חלונות עץ מאפשרים העברת וויסות לחות ובכך מעלים את רמת החיים ואיכות האוויר בחדר.
ה חלונות עץ מיובאים מאירופה ועומדים בתקינה מחמירה בהתאם דרישות מכון התקנים של גרמניה. חלונות עץ שמייבאת חברת וודוין מגיעים במגוון רחב של אפשריות עיצוב, כגון גובה, רוחב, צבע, סוג העץ ממנו הם עשויים, סוג הזכוכית ועוד.
חלונות עץ, מיוצרים על ידי שילוב מנצח בין אדם למכונה, השילוב יוצר נראות מדויק ביחד עם מגע אנושי ועדין המסגל לחלונות העץ מראה ייחודי המשפיע על העיצוב והאופי הכללי של הפרויקט.
חברת וודוין מייבאת חלונות עץ ממגוון רחב של חברות באירופה. כולן מייצרות חלונות עץ העומדים בתקינה האירופאים וההבדלים העיקריים בין החברות הוא בנראות הפרופילים מהם הן מייצרות את חלונות עץ. כך ניתן לקבל חלון עץ מאיטליה בעל נראות עיצובים ייחודית לעומת חלונות עץ מגרמניה בעלי מראה חזק יותר ומסיבי. חלונות עץ במיובאים על ידי וודוין מותקנים בכ 75% מהבתים שבונה חברת ש.ק.ד בונים אחרת. החלונות משלמים את רמת הבידוד המתבקשת על ידי לקוחותיה ולמעשה יוצרים סינרגיה של ממש בין קירות הבית לבין הפתחים בו.
כיום ניתן לראות בתים רבים בישראל הבוחרים דווקא בחלונות עשויים אלומיניום וזאת בעיקר הודות למחירם הזול. אך זאת טעות גדולה, למעשה האלומיניום מוליך חום פי 400 יותר מעץ ! כלומר חלון העץ מאפשר את שמירת חום/קור בפנים.
וויסות הלחות והתעבות מים על פרופיל החלון הם רק חלק מחסרונותיו של חלון האלומיניום. חלון העץ למרות הדעה הרווחת בשוק כיום עמיד ביותר וזאת הודות לצביעה ייחודית בתנור בעלת 3 שכבות היוצרת שכבה אחת חזקה המגנה על החלון ועל הצבע שלו לאורך זמן. את האחריות לחלונות העץ יקבל הלקוח הסופי באמצעות החברה בארץ, זאת על מנת לעמוד בתקן השירות הגבוה של חברת שקד בונים אחרת והחברות בחו"ל.
ש.ק.ד בונים אחרת – משנים את תרבות הבניה והמגורים בישראל

בניה קלה

צור קשר

שדות חובה מסומנים ב *