חלונות עץ

חלונות עץ מותקנים על ידי חברת שקד ב כ 80% מהבית שבונה ברחבי הארץ. החברה רוכשת את החלונות באופן בלעדי מחברת וודוין שהייתה בעבר חלק אינטגרלי ממנה וכיום חברה עצמית ומצליחה המוכרת את חלונותיה לפרויקטים ברחבי הארץ. חלונות עץ לעיתים קרובות נתפסים בישראל כחלונות נחותים לנוכח המוצר הנפוץ ביותר הלוא הוא חלונות אלומיניום. חלונות עץ הם למעשה שדרוג מהותי לעומת המוצר הישראלי. העץ הינו חומר בעל מוליכות חום/קור נמוכה במיוחד ובשל כך אינו מהווה גשר חום/קור ומצמצם את התחממות/התקררות הבית.
הרוב המוחלט של חלונות בישראל עשוי מתכת לרוב אלומיניום. חלונות עץ הם תחליף חשוב והעליה בדרישה למוצר זה ניכרת בעיקר ב 10 השנים האחרונות בהן מספר החברות אשר מוכרות חלונות אלו הוכפל ואף מעבר לכך. הסיבה העיקרית ההבנה של הצרכן הישראלי שהמוצר המיובא לארץ עומד בתקן איכות גבוהה והוא בעל יכולות בידוד גבוהות. מרבית החברות מייבאות חלונות לארץ מאירופה וארה"ב.
חלונות עץ המיובאים על ידי חברת וודוין ומותקנים בבתי שקד ברחבי הארץ, מיוצרים על ידי מיטב היצרנים באירופה ומותקנים בארץ כבר יותר מ 35 שנה ! החלונות הוכיחו את עצמם במזג האוויר ההפכפך בישראל, הן ברמת הגולן, במישור החום והשפלה, בהרי ירושלים ובנגב. חלונות עץ מיוצרים מפרופיל עץ רב שכבתי ונצבעים במספר שכבות צבע על בסיס מים שנאפות בתנור עד קבלת שכבה מגנה אשר משמרת את הצבע לאורך זמן. החלונות ניתנים להזמנה בכל צורה, צבע, גודל וסוג. זאת על מנת לאפשר לצרכן הסופי לעצב את פתחי ביתו בהתאם לרצונותיו ודרישותיו.
חלונות עץ כיום מהווים אחוז יחסית קטן מהשוק הישראלי אך כפי שכבר הוזכר אחוז זה גדל במהרה, וניתן לראות זאת בנתוני חברת וודוין שמדווחת על הכפלת כמות ההזמנות בנה החולפת (2016) וזאת לאחר שאלו הוכפלו גם בשנה הקודמת (2015).
חלונות עץ לבידוד איכותי, למראה ייחודי ולאיכות חיים גבוהה במיוחד.
ש.ק.ד בונים אחרת – משנים את תרבות הבניה והמגורים בישראל

בניה קלה

חלונות עץ

צור קשר

שדות חובה מסומנים ב *