קבלני משנה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

חברת שקד בונים אחרת, המיישמת שיטת בניה גרמנית כבר יותר מ 35 שנה פועלת בארץ משנת 1980. מרבית העבודה מתבצעת על ידי עובדים קבועים בחברה אשר עובדים בה בחלקת יותר מ 25 שנה. אך כמובן כמו בכל פרויקט ישנם קבלני משנה אשר משלמים את העבודות המקצועיות אשר דורושת לעיתים הכשרה מיוחדת, כלי עבודה מסוימים ועוד. בין קבלני משנה אלו ישנם חשמלאי, אינסטלטור, קבלן עפר, צבעי, קבלן רובה, רצף ועוד. קבלני משנה אלו עובדים עם החברה שנים ארוכות וחלקם אף עובדים עם החברה מיום הקמתה. שיתוף פעולה זה מאפשר לחברה לתת אחריות בלתי מתפשרת על הבית ל 10 שנים ! אשר מספקת שקט נפשי ואיכות חיים. קבלני משנה ברובם מאזור הגליל אך לחברה ישנם גם קבלני משנה מאזורים שונים ברחבי הארץ.

כמו כן לעיתים בפרויקטים גדולים למשל כמו בניית בית המשפט בצפת חברת שקד בונים אחרת נשכרה כ קבלני משנה בעצמה. בפרויקט מורכב זה פעלה החברה לצורך ייצור קירות המבנה, שינועם והרכבת על גבי קניון קיים בין 4 קומות. לצורך הבנת ההישג חשוב להדגיש כי התקינה הנדרשת מבית משפט, שהוא כמובן מבנה ציבור היא אדירה ומחמירה ביותר. המבנה הוקם ב 3 לילות בהם עבודה צוותים של 4 אנשים.

קבלני משנה הם חלק חשוב בכל פרויקט האחריות על עבודתם ניתנת ללקוח מטעם חברת שקד ובכך מבטיחה החברה את איכות הבתים שלה ואת איכות החיים של לקוחותיה. קבלני משנה אלו נותנים ללקוחות החברה שירות מלא בכל עת ובכל צורך.

ש.ק.ד בונים אחרת – משנים את תרבות הבניה והמגורים בישראל

מאמרים נוספים

צור קשר

שדות חובה מסומנים ב *