הצוות

הצוות המקצועי בחברת שקד בונים אחרת מורכב מטובי האנשים, המומחים בתחום הבנייה המתקדמת. המקצוענות והמקצועיות המהווים את ערכי הליבה של החברה, מורגשים, מהיושבים בראשה ועד אחרון העובדים המועסקים על ידה.

 

עודד המאירי

יו"ר החברה
עודד המאירי, מומחה לבנייה מתקדמת ונחשב לאחד החלוצים בתחום, בישראל. עודד עסק והתמחה בטכנולוגיות בנייה שונות במהלך 40 השנים האחרונות ובחר לפרוץ דרך לפני יותר משלושה עשורים, כשהבין כי הבנייה המתקדמת מביאה עמה ערכים מוספים גבוהים של גמישות תכנונית, איכות מגורים, בטחון ועמידות. כל הבתים והמבנים שנבנו על ידי החברה נעשו תחת פיקוחו המתמיד של עודד, אשר שביעות רצון הלקוח ורמת מקצועיות גבוהה כל הניתן הם בראש מעיניו. ניסיון עשיר של מאות בתים, מבנים ופרויקטים הוא יתרון אדיר למשפחות אשר בניית ביתם היא הרפתקה חדשה ולא מוכרת.

שקד המאירי

מכירות ומנהל שיווק
מנהל המכירות והשיווק של החברה, בוגר תואר במנהל עסקים ושיווק, מהמרכז הבינתחומי הרצליה. שקד בקיא בתחום הבנייה המתקדמת ומכיר אותו על בוריו. ניסיונו הנצבר, וליווי עשרות רבות של משפחות לאורך כל תהליך הבניה,מציבות אותו כאוטוריטה מקצועית בתחומו.

טרי סולומון

אדריכל החברה
עלה לארץ מבריטניה בשנת 1981. טרי הוא בוגר הפקולטה לארכיטקטורה- Polytechnic Of The South Bank בלונדון, משנת 1980. לטרי ניסיון רב וראיה רחבה המאפשרת לו מתן פתרונות תכנוניים יצירתיים, המעניקים לפרוייקטים המתוכננים בחברה את הטוויסט העיצובי המעודכן, לצד שמירה קפדנית על סטנדרטים מקצועיים מחמירים. היכולת של טרי להבין את מערכת האילוצים ולהתייחס לדרישות הלקוחות הבונים מאפשרת ללקוחות החברה קבלת מענה כולל ושלם המותאם לצורכיהם הסובייקטיביים. לאחר תכנון של מאות בתים ופרויקטים, הניסיון של טרי מאפשר ללקוח הסופי להינות מידע רחב המשמש לתכנון נכון ואיכותי.

רימון המאירי

מנהל ייצור
מנהל הייצור של החברה.

אוסמה דוח'י

מהנדס ראשי
מתכנן הקירות וקונסטרוקציית הביסוס של החברה. אוסמה סיים את לימודיו בהנדסאות בניין במכללת סכנין (שהיא שלוחה של מכללת תל – חי) בשנת 1998. לאחר מכן ועד שנת 2006 הוא פעל בשטח כקונסטרוקטור ביצוע (תפסנות), ובעבודות הבנייה השונות. הוא החל את עבודתו בבניה מתקדמת בשנת 2006. מאז ועד היום הוא משמש כמתכנן קירות, ולמעשה מתכנן כל קיר בנפרד לאחר שתוכניות הבית כולו מאושרת לביצוע. אוסמה בעל ניסיון רב בשטח מה שנותן לו יתרון גדול על פני מתכננים אחרים.

צוות החברה

צור קשר

שדות חובה מסומנים ב *