חזון

חברת 'שקד בונים אחרת' הבונה בשיטת בניה קלה הוקמה על מנת לספק למשפחות המוצאות בבתי העץ, סביבת מגורים התואמת את תפיסת חייהם, בחיבור לאדמה ולטבע תוך מתן מעטפת יציבה ואיכותית לחום המשפחתי.

אחריות סביבתית

כחלק מהאחריות הכוללת ללקוחותיה, מקפידה החברה לעשות שימוש בחומרי בנייה תרמיים ומבודדים מהטובים והאיכותיים הקיימים בשוק, המאפשרים הפחתה משמעותית של עד 50% מצריכת האנרגיה לחימום וקירור הבית.

חברת 'שקד בונים אחרת' פועלת ותמשיך לפעול באופן מתמיד ליצירת סביבת מגורים ידידותית ואיכותית, ללקוחותיה.

שירות

בעידן בו שירות ומקצועיות מהווים צמד בלתי נפרד המאפשר זכות קיום האחד של השני, משקיעה החברה משאבים רבים בשיפור מתמיד של מערכי השירות שמפעילה. לחברה צוותי אדמיניסטרציה, תפעול ולוגיסטיקה. לקוחות החברה נהנים מגמישות, מהירות תגובה ושקיפות מלאה המאפשרים לעבור את התהליך המורכב בקלות ובביטחון. 'שקד בונים אחרת' תמשיך להשקיע ולשמור על מגמת עליה מתמדת של כל מדדי השירות שהציבה.

מחויבות חברת שקד ללקוחותיה

חברת 'שקד בונים אחרת' מתחייבת להביא עמה את הבשורה בתחום התכנון, הייצור והבנייה של פרויקטים בטכנולוגיות מתקדמות, להתעדכן ולחזות את התמורות החברתיות והטכנולוגיות בתחום הנדל"ן למגורים, לספק ללקוחותיה בארץ ובחו"ל שירותים מקצועיים, ייחודיים ותחרותיים, תוך שמירה על הקשר האישי עם לקוחותיה.

החברה מתחייבת להתמיד ולפעול תוך הצגת אמינות ונאמנות ללקוח ולצרכיו, ללא פשרות. להעמיד לרשות לקוחותיה את כל הידע והניסיון אשר נרכשו ונצברו בעשרות שנות קיומה של החברה, בתחומי התכנון, הייצור, הבנייה והפיקוח על פרויקטים בתחום הבנייה המתקדמת. לעמוד במסגרות תקציב, לוחות זמנים מוקפדים תוך היצמדות לתכניות ולשלבי הביצוע המתוכננים. כמו כן, הקפדה ושמירה על רמת איכות גבוהה לכל הפרויקטים המבוצעים על ידיה.

כמי שנחשבת לחוד החנית בשוק הבנייה המתקדמת, חרטה על דגלה 'שקד בונים אחרת', להמשיך ולהוביל את שוק הבנייה הפרטית והציבורית, לפתח כל העת את הידע הטכנולוגי, לשפר באופן מתמיד את רמת השירות, תוך יצירת מדדים רלוונטיים ולהוות דוגמה ראויה לתהליך בניה העומד בסטנדרטים מחמירים של איכות ומקצועיות.

צור קשר

שדות חובה מסומנים ב *