המלצות

צור קשר

שדות חובה מסומנים ב *

 • דיור ממשלתי – צפת

  שקד בניה מתקדמת איננה עוד חברת בניה בקטגוריית "בניה קלה". גם אם לא כולם בני משפחה האווירה היא של חברה משפחתית.

  החברה מייצרת את המבנים במפעל סמוך לכרמיאל בהתבסס על ידע במקור מגרמניה וניסיון ישראלי עשיר.

  בעלי החברה ,עודד המאירי, וצוות עובדיו מודעים לכל פרט בתהליך הייצור וההקמה ומקפידים על ביצוע ברמה גבוהה. הניסיון הרב מוכח ובא לידי ביטוי בתכנון ובביצוע.

  הצוותים מיומנים, מצויידים במיטב כלי העבודה החדישים, אנשים חרוצים שעובדים מסביב לשעון במסירות ונאמנות.

  חב' שקד הקימה עבורינו בניין משרדים מפואר בזמן קצר תוך התגברות על בעיות לוגיסטיות סבוכות ולשביעות רצוננו המלאה.

  גם בתחום הבניה הקונבנציונלית המלווה את הבניה הקלה, כגון בניית ממד"ים, עבודות חשמל ,מזוג אויר ומערכות נלוות החברה מבצעת עבודה ברמה גבוהה מאד וטובה.

  בכל הקשור למבנים בשיטת הבניה הקלה בכל תחום כגון : מגורים, משרדים, מוסדיים אני ממליץ בחום על ש.ק.ד בניה מתקדמת בע"מ

  בכבוד רב מוני אלנקוה.

 • נוף כנרת – נוגה ורמי גנור

  לכבוד חברת ש.ק.ד

  לאחרונה סיימנו תקופה בת 6 חודשים בהם בנינו את ביתנו בשיטת הבנייה של חברת בנייה מתקדמת ש.ק.ד. אין ספק שהמקצועיות, הלווי האישי וההקפדה על הפרטים הקטנים היא זו שהפכה את הבית שלנו מסתם בית לבית חלומות. העבודה התנהלה בהתאם ללוחות הזמנים ועל פי רצונותינו ובקשותינו.

  העבודה כולה, ממגרש ריק ועד המפתח בוצעה ונוהלה ע"י ש.ק.ד ובפרט עודד המאירי מנכ"ל החברה. שהראה לאורך כל הדרך מקצועיות, אמינות ויותר מכך חברות.

  תודה לכל הצוות !

  רמי ונוגה

 • תל אביב – מיכל ורפי גמזו

  אנו לקוחות של בניה מתקדמת מבקשים להודות מעומק ליבנו , לחברת "בניה מתקדמת -שקד" ולעומד בראשה עודד המאירי.

  לפני חודשים אחדים סיימנו פרוייקט בניה מורכב של שפוץ בית הורינו הישן ותוספת שתי קומות מגורים מעליו. שתי קומות אלו נבנו על פי שיטת הבניה המתקדמת והירוקה של החברה. הן בשפוץ חלקו הישן של הבית והן בחלקים החדשים הופגנו : מקצועיות, שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, יצירתיות ומציאת פתרונות מיטביים , הקפדה ודייקנות , שמירת הסביבה, עמידה בלוח הזמנים, איכות השרות, הגינות ויושרה למופת.

  ביודענו עד כמה פרוייקטים כאלה נהפכים לא פעם לטראומטיים ולמקור למפח נפש ללקוחות, אנו מבקשים להעלות על נס את איכויותיו האנושיות והמקצועיות כאחת של עודד המאירי. הליווי האישי של עודד , הפגנת האכפתיות , סבלנותו ובקיאותו בפרטים, התחשבותו בצרכים ובנסיבות המשפחתיות , כל אלו היו לעזר רב בתהליך.  נדירים הם המקרים בהם יחסי קבלן לקוח מסתיימים ללא חכוך. במקרה שלנו צרפנו את עודד המאירי לרשימת חברנו. אנו ממליצים עליו ועל החברה בהתלהבות רבה !

  מיכל ורפי גמזו

  תל-אביב

  לחצו כאן לתמונות מהבית של מיכל ורפי 

 • כפר סבא – יוסי איתן

  יצרתי קשר בשנת 2010 עם שקד משקד בנייה מתקדמת לצורך בניית ביתי בכפר סבא. שיטת הבנייה שחברה זו מתמחה בה מוכרת לי זה מכבר מפרויקטים באירופה והנני מעריץ נלהב לשיטה זו מסיבות רבות ומגוונות. שיטה זו מאד מקובלת היום באירופה בכלל ובבריטניה בפרט בגלל יתרונותיה הרבים שהם אף רבים יותר בישראל.

  איכות הבנייה והדיוק הם מטבע השיטה גבוהים יותר מבניית בלוקים קונבנציונאלית אך מעבר לכך מתווספים איכויות הבידוד התרמיות והאקוסטיות שיש בשיטה זו. ביתי קריר יותר בקיץ וחמים יותר בחורף ובלי צורך והפעלת מזגן או חימום באותה כמות שמפעילים בבתי בלוקים. מעבר לכל, נושא רעידות האדמה שמעסיק יותר ויותר את הציבור כאן בארץ לא באמת מקבל מענה כשקורות בטון בלתי גמישה מונחת על ראשיכם וכל מילה נוספת פה מיותרת. יש תמיד שאלה בכל בחירה, על מה אתה מוותר כדי לקבל דבר מסויים, וכאן, במקרה זה, לא ויתרתי על דבר כדי לקבל את כל היתרונות. הבעייה לפעמים היא הקבעון שיש בנו לשנות…

  בכל מקרה, הקשר המקצועי שלי נעשה עם עודד המאירי, מנכ״ל החברה, וכאן, יש עם מי לדבר, למרות הוויכוחים וההתרגשויות בתהליך הבנייה, התעסקתי עם אדם שבניית ביתי הייתה לו כבניית ביתו, תשומת הלב לפרטים קטנים, הדעתנות שלו ועצותיו שבמשך הבנייה יצרו שינויים, עזרו ליצור את הדבר המושלם והיפה שנוצר על פיסת הקרקע הערומה שמושך אדריכלים , מעצבים או סתם עוברי אורח לדפוק על דלתי ולבקש להציץ.

  אחד הדברים המתישים בתהליך הבנייה מעבר לבירוקרטיות והאישורים, הוא הזמן שתהליך הבנייה לוקח, המהירות בו הבית שלי, שהוא די גדול, עמד על תילו, הרים גבה לכל מי שליווה את תהליך הבנייה, ושוב, ללא פשרה באיכות אלא להיפך.

  מרגע שהדחפור שחפר את המרתף ועד סיום גג הרעפים בקומה השנייה עברה חצי שנה וכבר משאית ההובלות הגיעה עם תכולת הבית.

  אני אולי נשמע גרופי לא קטן של שקד, אבל להגנתי אני יכול להגיד; יש לי את כל הסיבות 🙂

  יוסי

  לחצו כאן לתמונות מהבית של יוסי